Proč mít sídlo firmy u nás?

Zajištěna kontinuita služeb - sídlo firmy umístíme ve vlastní nemovitosti.
Šetříme Vaše peníze – sídlo firmy v Praze od 83 Kč/měsíc.
Šetříme Váš čas - všechno papírování zařídíme.
Nikam nemusíte jezdit – obdržíte od nás poštou smlouvu, dokumenty potřebné pro zápis do obchodního resjtříku a fakturu k úhradě.
Jak je zajištěna kontinuita sídla firmy?
Naše firma nabízí sídlo firmy zásadně ve vlastní nemovitosti, máte tedy 100% jistotu, že Vaše sídlo bude u nás v bezpečí. S námi si tak ušetříte  čas, peníze a nervy.

Dejte si při výběru sídla firmy pozor - mnohé firmy nabízí sídla v pronajatých prostorech, těchto firem byste se měli vyvarovat. Proč? Nikdy nemáte jistotu, že sídlo firmy nebudete muset opět (nuceně) přesunout jinam.

Pokud této firmě skončí v prostorách s Vaším sídlem nájemní smlouva, musíte i Vaše sídlo přemístit jinam (další náklady a čas strávený s vyřizováním).

Nejčastějším důvodem pro změnu obchodní adresy sídla společnosti je:
Cenová úspora – Nemusíte si pořizovat vlastní nemovitost či pronajímat tradiční kancelář s 5-10 lety pronájmu. Zároveň ušetříte na personálních administrativních nákladech.
Image společnosti - sídlo na prestižním místě ve velkém městě je ideální nástroj, jak dát svému podnikání správnou dynamiku.
Časté návštěvy kontrolních úřadů – jak dokládají statistiky, není výjimkou ve velkých městech očekávat návštěvu z daňového úřadu více než jednou za 10 let v porovnání s řádově měsíční max. roční periodou v menších městech.
Čas - Obchodní adresu pro sídlo vaší společnosti získáte za 1 hodinu. Díky této rychlosti a jednoduchosti je tato služba perfektním řešením.
Časté stěhování firmy - umístěte své sídlo mimo vaše prostory.
Závist – Úspěšné firmy často utíkají do velkých měst, když mají pocit, že v regionu jsou středem pozornosti okolí – konkurence, úřadů či závistivých sousedů. Sídlo společnosti umístěné v anonymním prostředí velkoměsta může podnikateli přinést větší klid k podnikání a rozvoji jeho firmy.

 ↑